Technika Nurkowania Strona Główna

"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Rejestracja "  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Letni zlot FTN 2018 - 02-03/06/2018
Autor Wiadomość
Mucha

Ubezpiecznie: DAN Sport Silver
Wysłany: 2018-03-11, 04:23   

Słuchajcie, wielka prośba z naszej (emigrantów) strony.
Określcie się kto ma ochotę przyjechać, jeżeli nie, to napiszcie zwyczajnie krótkie "nas nie będzie".
Trzeba rezerwować miejscówkę, podać orientacyjną liczbę osób, wpłacić zaliczkę i pomyśleć co będziemy robili.
Jest połowa marca prawie, jeszcze nigdy nie było takiej sytuacji jak teraz.
Dajmy sobie czas powiedzmy dwa tygodnie, i wtedy działamy dalej.

Jarek Andrzejewski
AdvEAN

Wysłany: 2018-03-11, 15:41   

Myślę, że listę traktujemy jako "jadę" i pytanie jest do pozostałych? Ja będę.

paweł żołynia

Wysłany: 2018-03-11, 18:44   

Mucha przecież lista się tworzy i jest całkiem sporo osób. Skupmy się na organizacji, za włosy nikogo ciągać nie będziemy. Miejsce, które muszka znalazła wygląda rewelacyjnie, ale czy będzie miejsce do całonocnych tańców i pijaństwa? Co robimy w sobotę jakieś atrakcje itd. Zaliczka ( to chyba nie problem, w zeszłym roku zamroziłem ponad kafla w Iłowcu i nikt się tym nie przejmował). Zlot nie jest na siłę ... Jarek w zeszłym roku na jesień pytał co się dzieje ze Szczecinem ? , w tym można spytać co się dzieje z Gorzowem ? chociaż mnie dziwi temat bo mają zlot pod nosem, odejdzie problem dojazdu - o ile to problem. Tik , Tak ...
Zdecydowanie popieram Jarka , twórzmy listę tych co będą i tyle termin dopisania się do 2 tygodni i termin do wpłaty kasy za pobyt ( wyeliminuje to odwieczny problem - będę i z jakiś powodów mnie nie ma na zlocie a opłaty brak ).

voytas

Wysłany: 2018-03-11, 18:52   

Aktualizacja listy:
1. YaCa
2. Dorota i Jarek
3. Ewa i Paweł Ż.
4. Bogen
5. Muchy
6. Kasia i Tomek :mrgreen:
7. Gosia i Arek (o ile się zmieścimy :-)
8. Kamila i Wojtek
9....................

muszka

Wysłany: 2018-03-11, 19:10   

Wszystko można Paweł to jest moja rozmowa z nimi

Tak oczywiĹcie, wszystkie wymienione potrzeby moĹźna u nas zrealizowaÄ.

JeĹźeli bÄdzie konkretna decyzja proszÄ o przesĹanie e-maila.

Pozdrawiamy - zapraszamy

Alex

W dniu 2 marca 2018 14:18 uĹźytkownik Karina Much <karinax12@wp.pl> napisaĹ:

Witam serdecznie
Mam pytanie czy w tym terminie jesteĹcie PaĹstwo w stanie przyjÄÄ grupÄ okoĹo 20 osĂłb (grupa nurkowa) i czy na terenie jest moĹźliwoĹÄ zorganizowania we wĹasnym zakresie imprezy wieczornej lub grilla i czy jest moĹźliwoĹÄ wykupienia posiĹkĂłw u paĹstwa
Pozdrawiam serdecznie

Więc nie problemu, ja zaliczki nie będę wpłacać bo w tym momencie nie dysponuje wolną gotówka, więc najlepiej będzie jeśli ustale z nimi że każdy będzie wpłacać za siebie , a w Międzyrzeczu na pewno znajdą się
Miejsca do zobaczenia to w tym momencie jest mało istotne najważniejsze dla mnie jest czy zlot się odbędzie i czy mam załatwiać sobie urlop, bo jednak my czy Jaca musimy planować wszystko trochę szybciej . Mam nadzieję że Gorzów tak jak i Szczecin mogą poświęcić 2 minuty czasu i się zadeklarować,wiem że nie którzy mają taką pracę że ciężko napisać że na 100 % będą ale mam nadzieję że reszta da znać 😁 A i myślę że zalanie jednych na drugich nie ma sensu 😐
Także jeszcze raz kto może niech daje znać i mam nadzieję że spotkamy się w dużym gronie i zabawa będzie zajebsta 😁😁😁😁🍺🍾🍻🍹 milego wieczoru

paweł żołynia

Wysłany: 2018-03-11, 19:19   

No to gicio jak będzie można się w sobotę pobawić na miejscu jeszcze lepiej. Bynajmniej nie żalę się, chodzi o pewien poziom i szacunek dla organizatora.Jak sama widzisz komuś tego poziomu brakuje i przestań wszystkich usprawiedliwiać. Na tą chwilę jest zapisanych 14 osób :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

seradam
AOWD,DEEP,NITROX...

Wysłany: 2018-03-11, 20:25   

Sorki za późny odzew. Posty czyta Gosia i mi opowiada na bieżąco, a ja tylko jak usiądę do laptopa to odpiszę...
Jarek miejscówka u nas fajna na wakacje z rodziną , ale na zlot to średnio. Jak robiliśmy urodziny to hałas przeszkadzał innym mieszkańcom.
A w tym terminie to niestety nie możemy przyjechać bo to dni dziecka. Chociaż na wiosnę to chyba żaden termin by nie wypalił, bo zwyczajnie mamy zaplanowany remont.
Ale bawcie się grubo!!!

boozy

Wysłany: 2018-03-11, 21:36   

Boozy, Ola i Kapsel będą chyba że praca nie pozwoli.

Jak byłby problem z miejscem to można koło nas: http://www.margip.pl

Tylko że raczej atrakcji w okolicy już nie ma.

paweł żołynia

Wysłany: 2018-03-12, 08:10   

Z tego co pisze Adam - czy spokój i cisza poddaje dyskwalifikacji agroturystyki ?

Jarek Andrzejewski
AdvEAN

Wysłany: 2018-03-12, 09:27   

Adam chyba miał na myśli to, że my hałasujemy i to mogłoby innym przeszkadzać. I całkiem możliwe, że ma rację.

muszka

Wysłany: 2018-03-12, 09:43   

Właśnie napisałam maila do nich makreslilam im jak dokładnie wygląda nasz weekend i jak oni to widzą i co dokładanie nam proponują
Dam znać jak odpisze
Miłego dnia

paweł żołynia

Wysłany: 2018-03-12, 10:31   

Tak, to miałem na myśli - na pewno będziemy głośno :)

muszka

Wysłany: 2018-03-12, 13:56   

Dostałam odpowiedź o to ona
DzieĹ dobry,

jeĹli chodzi o nocleg cena 

pokoje - 60 zĹ os, (2, 3, 4 os)

domki - w obecnej chwili zostaĹ jeden 8 os (4 x Ĺóşko piÄtrowe) i jeden 4 os (2 - Ĺóşka podwĂłjne) - 40 zĹ os

wyĹźywienie

-  grill zestaw kaszana, kieĹbasa, karkĂłwka, ogĂłrek kiszony, smalec pieczywo - 30 zĹ os

-  Ĺniadanie - 20 zĹ os

- obiad - 30 zĹ os

- obiadokolacja - 40 zĹ os

-  zestaw zakÄsek - rolada z fety, galantyna, galaretka drobiowa, jajka w majonezie, karkĂłwka pieczona, saĹatka jarzynowa, saĹatka szefa kuchni - 30 zĹ os

Atrakcje

- MRU  

organizowane przez nas

- spĹyw ObrÄ (bardzo urokliwa rzeka) - kajak 60 zĹ z dowozem

- jazda konna - cena do ustalenia w zaleĹźnoĹci od stopnia zaawansowania jeĹşdĹşca

- moĹźliwoĹÄ zorganizowania paintball laserowy (zabawa ok 3 - 4 godz - prowadzÄcy) - 90 zĹ os

- jeĹli chodzi o zabawÄ tanecznÄ - wynajÄcie sali - KozioĹek - dwa wieczory - 400 zĹ (udostÄpniam sprzÄt grajÄcy)

Pozdrawiam

Artur Przybylski

Co wy ma to oczywiście nie musimy brać tego wszystkiego , niech się każdy wypowie co by chciala zrobimy liste
Ja bym chciała paintball 😁

muszka

Wysłany: 2018-03-12, 14:03   

Oczywiście możemy szukać coś innego 😊 tak żeby każdy był zadowolony i nie zbankruowac 😁 więc wypowiadać sie

Jarek Andrzejewski
AdvEAN

Wysłany: 2018-03-12, 14:28   

W pozostałych miejscach tez płaciliśmy za sale? Cena za nocleg do przełknięcia, a żarcie i tak jest opcjonalne (myślę, że grilla i zakąski spokojnie ogarniemy we własnym zakresie). W innych miejscach byłoby znacznie taniej?

muszka

Wysłany: 2018-03-12, 14:44   

Nie kojarzę żebyśmy gdzieś wcześniej płacili za sale A co do wyżywienia myślę że raczej nie będzie problemu żeby każdy mógł zdecydować czy sam przywiezie czy wziąć od nich .

seradam
AOWD,DEEP,NITROX...

Wysłany: 2018-03-12, 15:31   

paweł żołynia napisał/a:
Z tego co pisze Adam - czy spokój i cisza poddaje dyskwalifikacji agroturystyki ?

Paweł ja odniosłem się do konkretnego miejsca i imprezy w mojej okolicy.
Przyjeżdżają tu grzybiarze w starszym wieku i hałas im przeszkadza. A nie widzę możliwości wynajęcia całego ośrodka. Ale to w aktualnej sytuacji bez znaczenia bo rozmawiacie o innej lokalizacji.

Zloty w dotychczasowej formie to bardziej jak imprezy integracyjne dla firm lub szkolenia... ;-)

muszka

Wysłany: 2018-03-12, 16:24   

Jest jeszcze jedno miejsce rozmawiałam z panem przez telefon i może nas przyjąć, jedyny minus że większość pokoi jest 3 i 4 os.
https://www.eholiday.pl/n...87-galeria.html
Ma mi przesłać wszelkie info na meila

muszka

Wysłany: 2018-03-12, 16:37   

Rozmawiałam z planem jeszcze raz , pan bardzo miły imprezy możemy mieć do rana, przygotuje dla nas specjalną ofertę i myślę że miejsce jak i właściciele są bardziej przyjaźnie nastawieni i bez dodatkowych kosztów, pełna ofertę wyśle mi na maila

muszka

Wysłany: 2018-03-14, 10:25   

A więc pan proponuje
Zwiedzanie ogrodów kwiatowych u sąsiadki w piątek lub sobote
- plan zwiedzania na sobotę bunkrów i najciekawszych miejsc w okolicy
Na niedzielę spływ kajakowy ale możemy też w sobotę będzie jak chcemy
Do tego śniadania i obiadokolacje oczywiście kto chce
Grilla sami lub kto chce pan będzie mial co potrzeba na grilla
Sale kominkowa lub wiatr na zewnątrz w zależności od pogody

Strona 3 z 8
Odpowiedz do tematu