Technika Nurkowania Strona Główna

"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Rejestracja "  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kto jest kim na forum technikanurkowania.pl
Autor Wiadomość
macmat

Wysłany: 2013-01-24, 19:40   

Bogdan WEG napisał/a:
Nurasa charakteryzuje bardzo duża ilośc opinii, ogromnej ilości osób o czasem bardzo odmiennych poglądach, czytaj : jatka praktycznie od 3-ciej strony.( czasem mimo wszystko bardzo pouczajaca).

haha czyli jeden wielki bałagan, posty nie na temat, puskówki, brak poszanowania innych ludzi
Bogdan WEG napisał/a:
Charakter jego wypowiedzi wywołuje u mnie poczucie, jakby mu zależało, żeby w każdym wątku znalazło sie maximum treści,

Chyba nie chodzi aby na forum było jak najwięcej treść a treści na temat, dobrych informcji a nie pisania dla pisania,

martincfc8224
OWD, AOWD, RESCUE DIVER, EFR, DRY SUIT.

Ubezpiecznie: DAN SPORT GOLD
Wysłany: 2013-01-24, 20:05   

macmat napisał/a:
Chyba nie chodzi aby na forum było jak najwięcej treść a treści na temat, dobrych informcji a nie pisania dla pisania,

Bardzo trafna uwaga :alien:

MacDyver

Ubezpiecznie: DAN Sport Silver
Wysłany: 2013-01-24, 20:38   

Coż, Bogdan - przyjedź na kolejny zlot Forum, sam się przekonasz kto jest kim i dlaczego.

slawek290

Wysłany: 2013-01-24, 21:19   Re: Kto jest kim na forum technikanurkowania.pl

Bogdan WEG napisał/a:
Od niedawna śledzę Wasze forum i chciałbym zapytać, kto jest lub czuje się odpowiedzialny za jego funkcjonowanie.

Rola Bogusława jest czytelna, bo ma wpisane Admin i Jest autorem wielu wątków, nieniecznie nurkowych.
Bardzo to przypomina prace Wojtka z DT.

Bartek Ździebeł jest obecny na prawie każdym wątku, tylko dlaczego?
Dla mnie nurkowanie rownież jest wielka pasją, ale żeby odpowiadać w każdym wątku, to wydaje mnie sie to niezbyt naturalne.

Przypomina mi to styl wypowiedzi Józia, choć ton Bartka wypowiedzi jest dużo bardziej na temat, niekoniecznie na każdy.

Bogan witaj .
Musiałeś nieżle gdzieś przywalić skuterem ;-) ... przyznaj się .

wiecznychlopiec

Ubezpiecznie: NFZ :D
Wysłany: 2013-01-24, 21:20   

przy odpowiednich "wiatrach" moze pozniej nie pamietac nikogo :shock: i trzeba bedzie znowi na zlot jechac...

zdziebel
zdziebeł / zbożu / major

Ubezpiecznie: DAN Silver
Wysłany: 2013-02-03, 00:11   Re: Kto jest kim na forum technikanurkowania.pl

Bogdan WEG napisał/a:
Od niedawna śledzę Wasze forum i chciałbym zapytać, kto jest lub czuje się odpowiedzialny za jego funkcjonowanie.

to między innymi Ty, forum jest również i Twoje jak do niego przyłączyłeś ;-)

Bogdan WEG napisał/a:
Dla mnie nurkowanie rownież jest wielka pasją, ale żeby odpowiadać w każdym wątku, to wydaje mnie sie to niezbyt naturalne.

Przypomina mi to styl wypowiedzi Józia, choć ton Bartka wypowiedzi jest dużo bardziej na temat, niekoniecznie na każdy.

Pasja powiadasz przyjacielu z gór, hmmmm, pasja powiadasz...- pasja w moim przekonaniu mówiąc to mało powiedziane. Zapraszamy w nasze rejony na nury ;-) Nie trać czasu na pierdoły kolego, poszerzaj swoją pasję!!! Czytaj między wierszami. Resztę sobie chyba doczytałeś wyżej.
Dzięki koledzy nurasy :-P

Piotr -Zombiak-
OWD

Wysłany: 2013-02-13, 02:02   

zdziebeł napisał/a:
Bogdan WEG napisał/a:

to między innymi Ty, forum jest również i Twoje jak do niego przyłączyłeś ;-)

Przepraszam.Ja też się czuję odpowiedzialny za to forum.Zapisałem się do niego.I nie tylko po to by brać,ale żeby przekazywać wskazówki kolejnym zapisującym się.
Czysta filozofia nurkowania... nic więcej.

Bogdan WEG

Ubezpiecznie: DAN Silver
Wysłany: 2013-02-13, 21:16   

zdziebeł napisał/a:
Bogdan WEG napisał/a:

Pasja powiadasz przyjacielu z gór, hmmmm, pasja powiadasz...- pasja w moim przekonaniu mówiąc to mało powiedziane. Zapraszamy w nasze rejony na nury ;-) Nie trać czasu na pierdoły kolego, poszerzaj swoją pasję!!! Czytaj między wierszami. Resztę sobie chyba doczytałeś wyżej.
Dzięki koledzy nurasy :-P

Nie tracę czasu na pierdoły, tylko staram się zrozumieć co Tobą tak naprawdę kieruje.
Zauwazyłem że od czasu założenia tego tematu, Twoje wypowiedzi stały się bardziej merytoryczne, co powinno jedynie cieszyć.
Podziękowania i inne treści nic nie wnoszące do wątku są w mojej ocenie zbędne i niepotrzebnie go przedłużają. Od niekończących się uprzejmości są wiadomości Priv.

Jezeli dwoch Gentelmentów chce przejsc przez wąskie drzwi, to wypowiedzi typu - Proszę - Dziękuję- Pan Pierwszy- Nie !! Pan pierwszy, są oczywiście bardzo miłe i łechczą ego autora odpowiedzi, ale opózniają proces samego przejścia.

W DiveTrek jest taki przycisk "pomógł"
Może by go tu wprowadzić, skoro visual obydwu forów jest identyczny?

Bogusław Chmielnik
Administrator
Instruktor IANTD - PADI

Ubezpiecznie: DAN/PROGLD
Wysłany: 2013-02-13, 22:51   

Czuje się wywołany do tablicy.

W kwestii formalnej:

Bogusław Chmielnik - administrator/moderator forum TN
Yaca - moderator działu Szwecja
Pozostali użytkownicy - nieoficjalni moderatorzy forum.

Wszyscy w pewien sposób jesteśmy moderatorami forum. Użytkownikami którzy mają bezpośrednio wpływ na jego funkcjonowanie oraz charakter.

Fajnie, że jako moderator praktycznie jestem bezrobotny.
Większość z Was pisze na temat - dostosowując swe wypowiedzi do tematów wątków.
A gdy już wątek zmienia temat - dzieję się to merytorycznie bez "paplania" o wszystkim i o niczym ....

Bogdan WEG napisał/a:
W DiveTrek jest taki przycisk "pomógł"
Może by go tu wprowadzić,

Można ...
Pytanie czy tego chcemy.
Czy cyferka przy nicku ma nasz motywować do pomocy - udzielania merytorycznej odpowiedzi w wątku?
Czy bez tego nie potrafimy?

Jeśli uważacie, że to fajny pomysł - OK.
Bogdan WEG napisał/a:
skoro visual obydwu forów jest identyczny?

Wygląd obu form jest podobny z błahego powodu.
Kilka lat byłem moderatorem na forum DT - przyzwyczaiłem się i podoba mi się ta szata graficzna.

Rób to, co lubisz, a nie będziesz musiał pracować ...

Piotr -Zombiak-
OWD

Wysłany: 2013-02-14, 03:24   

Bogen
Jeśli wprowadzisz przycisk "pomógł" to równie dobrze mógłbym się zapytać kiedy będzie fuzja z DT.

Wojtek już dawno wpadł na ten pomysł,żeby mobilizować forum.

Ale czy to właśnie o to chodzi,żeby być 4 razy w ciągu dnia na forum i być tym pierwszym,aby zainkasować "pomógł" ?

YaCa
Owsik

Ubezpiecznie: DAN Sport Silver
Wysłany: 2013-02-14, 06:33   

Piotr przycisk pomogl nie dziala tak jak myslisz, nie kazdy moze go wcisnac w nie kazdym temacie...

Choc ja jestem zdecydowanym przeciwnikiem tego rozwiazania. bez tego przycisku forum fajnie sie rozwija. zostawmy to tak jak jest :)

my video profile
http://vimeo.com/user5332568/videos

grzegorz

Wysłany: 2013-02-14, 11:12   

YaCa napisał/a:
bez tego przycisku forum fajnie sie rozwija. zostawmy to tak jak jest :)

:clap:

Jarek Kozłowski

Wysłany: 2013-02-14, 19:30   

Wg mnie forum funkcjonuje ok. Zostawmy tak jak jest.

Bogusław Chmielnik
Administrator
Instruktor IANTD - PADI

Ubezpiecznie: DAN/PROGLD
Wysłany: 2013-02-14, 21:33   

Cytat:
Jeśli wprowadzisz przycisk "pomógł" to równie dobrze mógłbym się zapytać kiedy będzie fuzja z DT.

Cześć Piotr.
Nie wiem co miałeś na myśli ( nie bardzo rozumiem jak by to miało wyglądać z technicznego punktu widzenia ) ale całą pewnością nie przewiduję jakichkolwiek technicznych połączeń czy też przyłączeń :shock: z forum DT.
Piotr -Zombiak- napisał/a:
Wojtek już dawno wpadł na ten pomysł,żeby mobilizować forum.

Była to jedna z pierwszych opcji jaką wyłączyłem instalując forum.
Piotr -Zombiak- napisał/a:
Ale czy to właśnie o to chodzi,żeby być 4 razy w ciągu dnia na forum i być tym pierwszym,aby zainkasować "pomógł" ?

Rozumiem idee tej opcji jednak osobiście jestem przeciwny sztucznemu motywowaniu się użytkowników naszego forum do zabierania głosu w wątkach, pomagania innym w zamian za ... właśnie za co... Zbierania cyferek. Na moje oko cenniejsze są bezinteresowne chęci - merytoryczne posty - odpowiedzi, niż pompowanie licznika. Ponadto z doświadczenia innych for wiem, że z czasem pomiędzy amatorami zbierania punktów może dochodzić do konfliktów.

PS. Swego czasu rozważałem też wyłączenie wyświetlania "Ilość postów pod avatarem" celem pozbawienia zbieraczy cyferek powodu do niemerytorycznego pisania dla samego pisania.
Czas pokazał, że na naszym forum nie ma zbieraczy postów na zasadzie " Dzięki, Ale fajnie, Ok, ? itp... :-?

Rób to, co lubisz, a nie będziesz musiał pracować ...

wiecznychlopiec

Ubezpiecznie: NFZ :D
Wysłany: 2013-02-14, 22:15   

Bogusław Chmielnik napisał/a:
Czas pokazał, że na naszym forum nie ma zbieraczy postów na zasadzie " Dzięki, Ale fajnie, Ok, ? itp... :-?

bo na razie nikt sie nie zblizyl do twojej liczby wiec motywacji brak :-P

Cezzz

Wysłany: 2013-02-15, 02:22   

Sezon ogórkowy w pełni...

Tak na poważnie. Każde forum tworzą ludzie, a na szczęście tutaj ludzie są dalecy od negowania wszestkiego co popadnie. Tylko dla zasady. Całe szczęście.

Nie mam dużego stazu ani imponujacej liczby postów, ale lubię to forum za pasję ludzi którzy którzy to forum tworzą. Jednym słowem: Skarbinica wiedzy , która pomaga instruktrorom (i nie tylko im) inaczej spojrzeć na to co się dzieje pod wodą.

Bawiąc uczy i ucząc bawi. To, o co tak na prawde w życiu(nurka) chodzi.

Bawmy sie więc dalej i "zgłębiajmy" to, co istotne.

Strona 2 z 2
Odpowiedz do tematu