Technika Nurkowania Strona Główna

"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Rejestracja "  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nurkowanie a zęby
Autor Wiadomość
Bochenek

Wysłany: 2010-10-22, 01:23   Nurkowanie a zęby

Witam
Z racji swojej profesji (dentysta) i zamiłowania (żeglarz, nurek) chciałbym zaoferować swoją pomoc w doradzeniu przy jakichkolwiek problemach związanych z nurkowaniem a stanem zdrowia zębów.
Jednak w chwili obecnej to ja prosze was o przysługę. Właśnie stworzyłem stronę internetową swojego gabinetu. Siedziałem przy niej dłuuugie tygodnie i zatraciłem dystans do niej. Jeżeli tylko możecie to prosze przejrzyjcie ją i napiszcie tu, na PW czy maila gabinet@perladent.pl. Proszę o wszelkie uwagi na temat strony. Czy was zachęca czy odstrasza. Czy jest ciekawa, a może nudna. jakeś błędy (orty, literówki, styl). Wszelkie opinie pozytywne i negatywne będą mi bardzo pomocne.
Z góry bardzo dziękuję. :-)
www.perladent.pl

grzegorz

Wysłany: 2010-10-22, 11:27   

IMHO,strona estetyczna,przejrzysta,zachęca do odwiedzenia gabinetu,jedna tylko uwaga:brak zniżek dla nurków :!: :lol:

KonradKowalczyk
Konrad Kowalczyk

Wysłany: 2010-10-22, 13:32   

Witam i ja,

Strona owszem przejrzysta, tylko musialem sie naklikac aby znalezc adres tego gabinetu.

To napisz kilka ogolnych informacji na temat stanu zdrowia zebow i nurkowania.

Ponadto z Twojego profilu wyczytalem, ze bywales we Frankfurcie nad Menem. Szkoda zesmy sie nie spotkali... Nurkowales gdzies tutaj w okolicy? Gdzie?

Pozdrowienia

Konrad

stary

Wysłany: 2010-10-22, 14:21   

odwiedziłem. klarowna i estetyczna :-)
myślę, że górny baner (z nazwą gabinetu, dniami i godzinami otwarcia oraz fleszem) jest zbyt wysoki. powoduje to konieczność przesuwania ekranu w dół, aby doczytać niektóre teksty.
oglądałem stronę na IE 8.0 w rozdzielczości 1280x1024 pixeli.

brakuje mi też podstawowego cennika, wiadomości czy współpracujecie z NFZ, oraz zdjęć pozostałych asystentek ;)
zmieniłbym tło podstron poniżej banera na bardzo jasny błękit - 'wodny', prawie krystaliczny. ale to subiektywne zdanie :alien:

YaCa
Owsik

Ubezpiecznie: DAN Sport Silver
Wysłany: 2010-10-22, 14:46   

stary napisał/a:
...
myślę, że górny baner (z nazwą gabinetu, dniami i godzinami otwarcia oraz fleszem) jest zbyt wysoki. powoduje to konieczność przesuwania ekranu w dół, aby doczytać niektóre teksty.
oglądałem stronę na IE 8.0 w rozdzielczości 1280x1024 pixeli.
.

pierwsze moje odczucie bylo identyczne....

my video profile
http://vimeo.com/user5332568/videos

silver111

Wysłany: 2010-10-22, 18:45   

napisałem Ci na PW

Bochenek

Wysłany: 2010-10-23, 09:44   

grzegorz napisał/a:
,jedna tylko uwaga:brak zniżek dla nurków :!: :lol:

A wyczytałeś gdzieś, że w ogóle coś płacą? ;-)

Cytat:

NIe zastanawiałem się nad wielkościa banera, mi pasował .... nie bardzo wiem jak mam go zmniejszyć by zdjęcia w tej fali były odpowiednio widoczne. Teksty są i tak na tyle długie że przesuwanie bedzie konieczne :-(

stary napisał/a:
brakuje mi też podstawowego cennika, wiadomości czy współpracujecie z NFZ, oraz zdjęć pozostałych asystentek ;)

Zdjęcia pozostałych asystentek będą ale pracuje nad tym żeby były rzeczywiście jak pisza otwarte na wszystko i wszystkich... :-P
NFZ - sorry ale ..... powiem tak, nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Zapomnij z nimi o jakości pracy chcesz wiedzieć więcej dlaczego to na PW. Cennik - na tyle podchodze do każdego indywidualnie, że mijałby się z prawda. Zresztą jak się wczytasz w teksty to o wielu rzeczach nie ma sie pojęcia, a one mogą być konieczne do zrobienia itd...

Cytat:
zmieniłbym tło podstron poniżej banera na bardzo jasny błękit - 'wodny', prawie krystaliczny. ale to subiektywne zdanie

już się nad tym zastanawiałem, ale z czytaniem tekstu był by duży problem IMHO

ok muszę wyjść resztę odpowiedzi w następnym poscie

zigi

Wysłany: 2010-10-24, 13:06   

Witam Kolegę.Faktycznie strona ładna i przejrzysta.Brakuje mi tylko na niej z kim współpracujesz.....cha cha myslę o sobie.Pozdrowienia od DENTECH. :mrgreen:

zdziebel
zdziebeł / zbożu / major

Ubezpiecznie: DAN Silver
Wysłany: 2010-10-24, 20:18   

Dla mnie jest spoko, kontakt jest, mapka jest, zakres możliwości jest. :-)

Bochenek

Wysłany: 2010-10-26, 00:08   

Przepraszam - jak mnie odcięło od internetutak dopiero teraz mogę napisać dalej.

KonradKowalczyk napisał/a:
Strona owszem przejrzysta, tylko musialem sie naklikac aby znalezc adres tego gabinetu

Zakładka kontakt i wszystko jasne... ale rozumiem że wszedłeś w gabinet i tam szukałeś adresu. No fakt, może to być mylące, pomyśle nad drobną korektą

Ponadto z Twojego profilu wyczytalem, ze bywales we Frankfurcie nad Menem. Szkoda zesmy sie nie spotkali... Nurkowales gdzies tutaj w okolicy? Gdzie?

Tak ale tylko na szkoleniu i zabiegach. Niestety nie nurkowałem tam w okolicy, ale może kiedyś.....

zigi napisał/a:
Witam Kolegę.Faktycznie strona ładna i przejrzysta.Brakuje mi tylko na niej z kim współpracujesz.....cha cha myslę o sobie.Pozdrowienia od DENTECH.

No tak jak to bywa ..razem pracowaliśmy w jednym miejscu.potem drogi sie rozeszły i teraz przez nurkowanie ponownie współpracujemy heheh :mrgreen:

To napisz kilka ogolnych informacji na temat stanu zdrowia zebow i nurkowania

Temat bardzo szeroki do jednoznacznej odpowiedzi ale spróbuje cos podrzucić jak tylko złapię kilka chwil wolnego

Za wszystkie uwagi dziekuje i oczywiście jestem otwarty na następne...

YaCa
Owsik

Ubezpiecznie: DAN Sport Silver
Wysłany: 2011-02-08, 19:46   

korzystając z tego ze jest fachowiec w dziedzinie która na sama myśl powoduje ze ząb już boli :mrgreen: , mam kilka pytań...

zakładając ze ktoś się boi dentysty do tego stopnia ze unika go jak ognia (a właściwie jego gabinetu) i patrząc jak technika poszła na przód, jest taka opcja ze pacjent wchodzi, dostaje "strzała", zasypia i po robocie i wybudzeniu wychodzi zadowolony??

czy nadal najlepszym udogodnieniem jest znieczulenie miejscowe??

nie będę ukrywał ze wspominając swoja dentystkę z podstawówki to na sama myśl zęby mnie bolec zaczynają i nigdy nie zapomnę jak przed wejściem do gabinetu nagle cudownie ząb bolec przestawał :)

my video profile
http://vimeo.com/user5332568/videos

PRZEMEKO
AOWD, Nitrox

Ubezpiecznie: Sport DAN Silver
Wysłany: 2011-02-08, 20:51   

Faktycznie - baner efektowny ale zmusza do przewijania a to wielu internautów zniechęca.

Mam wrażenie, iż sam adres z mapką Google nie wystarczy - może jakieś zdjęcie w plenerze, aby łatwiej wzrokowo zlokalizować gabinet w momencie gdy klient zachęcony stroną będzie chciał udać się do gabinetu.

Cennik moim zdaniem na stronie jest zbyteczny bo tworzy się wtedy wrażenie drożyżny - ALE PROMOCJE (UPUSTY) NA KODY ZE STRONY INTERNETOWEJ MOŻE BYĆ ATRAKCYJNYM HACZYKIEM

wojciech54

Wysłany: 2019-10-18, 18:21   

Witam,
Czy można nurkować z aparatem ortodontycznym? w czym może on przeszkadzać?

Odpowiedz do tematu