Technika Nurkowania Strona Główna

"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Rejestracja "  Zaloguj
Forum Techniki Nurkowania Strona Główna
Forum Techniki Nurkowania - Warunki Rejestracji

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Użytkownik zakładający konto na Forum Techniki Nurkowania godzi się na przestrzeganie zasad ustalanych przez administratora forum (regulaminu), a w szczególności do zasad prowadzenia dyskusji podlegającej moderacji:

1.Staramy się przestrzegać porządku dyskusji: jeden problem/zagadnienie = jeden temat na forum.

2.Posty nie związane z danym tematem będą przenoszone do nowego tematu lub już istniejącego wątku.

3.Każdorazowo ingerencja w czyjeś posty będzie połączona z informacją na PW o przyczynie skasowana lub edycji danej wypowiedzi. - Powyższe pozwoli zachować porządek oraz przejrzystość forum umożliwiając tym samym wygodne i sprawne czytanie, archiwizowanie jak również pózniejsze odszukiwanie informacji.

4.Proszę o respektowanie podstawowych zasad NETykiety.

5.Zabroniony jest spam, nieuzgodniona z administratorem działaność komercyjna i reklama.

6.Zakaz umieszczania treści mogących naruszać obowiązujące przepisy prawne.

7.Regulamin obowiązuje od chwili opublikowania go na portalu i może ulec zmianie.

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.Aktualizacja piątek, 12 luty 2010 roku
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nurkowanie - Szczecin | Sklep Nurkowy Szczecin
Wszystkie prawa zastrzeżone. Powielanie treści zawartych na stronie bez zgody autora jest zabronione.
Administrator Forum Techniki Nurkowania informuje, że nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, nawołujących do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu. Jednocześnie informuje, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16