Forum Techniki Nurkowania

Poszukiwania podwodne - pomocy

aroktom - 2013-07-04, 09:52
: Temat postu: pomocy
Witajcie,mam na imię Tomek, wczoraj podczas kąpieli zsuneła mi się obrączka przy plaży w Gadńsku Brzeźnie. Stało sę to na dystansie koło 20m. Czy jest jakaś szanasa na odzyskanie jej? proszę o wszelkie informacje. mój numer 604962163
pozdrawiam.
rossol - 2013-07-04, 10:28
:
pożycz wykrywacz i trałuj. Kolega z głogowa znalazł mi tak nóż w mule. Miał dużo szczęśćia
niedzwiedz - 2013-07-04, 11:45
:
Racja tylko wykrywacz , im szybciej tym lepiej jeśli będziesz systematyczny są spore szanse ( jeśli wiesz kiedy obrączka spadła ). Niestety nie znam nikogo kto posiada wykrywacz w tych okolicach .
PanHavranek - 2013-07-04, 13:12
:
Spróbuj tutaj
http://www.forum.eksploracja.pl/index.php
offshore - 2013-07-04, 16:21
:
Zapomnij ze znajdziesz...Kup nowa.
saimon - 2013-07-04, 18:57
:
offshore napisał/a:
Zapomnij ze znajdziesz...Kup nowa.

Nie dołujcie go.

Moja Babcia zgubiła obrączkę w czasie wojny, gdy karmiła świnie w chlewni. Dziadek po kilku latach orząc pole - coś mu błysnęło w słońcu - znalazł obrączkę Babci.
Moje obrączki są zrobione właśnie z tego złota - bezcenne.
aroktom - 2013-07-05, 11:16
: Temat postu: obrączka
Dziękuję za rady, gdzie w Gdańsku można wypożyczyć podwodny wykrywacz metali? Jak zachowuje się taki przedmiot jak obrączka, na piaszczystym dnie, zakopywany jest w miarę pionowo pod warstwę piasku, czy też porusza się w poziomie wraz z piachem? ile metrów dziennie w drugim przypadku może się przesunąć?
offshore - 2013-07-05, 15:11
:
aroktom napisał/a:
Jak zachowuje się taki przedmiot jak obrączka, na piaszczystym dnie, zakopywany jest w miarę pionowo pod warstwę piasku, czy też porusza się w poziomie wraz z piachem? ile metrów dziennie w drugim przypadku może się przesunąć?

Polecam wrozbite Macieja z EZO.TV Podobno ma 100% trafnosc przepowiedni, tak ze glowa do gory!
YaCa - 2013-07-05, 16:18
:
aroktom napisał/a:
ile metrów dziennie w drugim przypadku może się przesunąć?

bez żadnej złośliwości mogę powiedzieć ze równie dobrze można szukać obrączki w tym polu co to dziadek kolegi Saimona orał...
Szanse są zerowe a i z każdym dniem zwłoki jeszcze bardziej spadają...

ale z innej strony, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz :) Powodzenia...
Bogusław Chmielnik - 2013-07-05, 17:15
:
Hej!

Niestety na Twoje pytania zapewne nikt w sposób satysfakcjonujący Ciebie nie odpowie.
Dlaczego ? - Po prostu nikt nie prowadzi takich eksperymentów z tak wieloma zmiennymi.
Niestety pojawiają się nic nie wnoszące do tematu posty ludzi którzy ... nie wiem czym się kierują w swych wypowiedziach i w swych radach pokazują jakimi są ludźmi.

Aroktom - działaj - próbuj. Jak się spróbujesz nie dowiesz się i jednocześnie będziesz żałował, że nie próbowałeś ...
Co masz co stracenia.

Powodzenia ...
offshore - 2013-07-05, 23:57
:
Bogusław Chmielnik napisał/a:
Niestety pojawiają się nic nie wnoszące do tematu posty ludzi którzy ... nie wiem czym się kierują w swych wypowiedziach i w swych radach pokazują jakimi są ludźmi.

Nie przesadzaj.
Strate trzeba wziac na wesolo bo nic innego nie pozostaje....Zakladalem iz kolega Aroktom ma jednak poczucie humoru :mrgreen: Stad moja ''porada''.Za duzo napinki szkodzi zdrowiu...